Organisatoriska valledningen

Den organisatoriska valledningen ansvarar för att organisera kampanjaktiviteter runtom i hela partidistriktet.

Medlemmar
Arvid Hedeborg, Partidistriktet, Förste ombudsman/valledare, [email protected]
Alfred Johansson, Partidistriktet, utvecklingsombudsman, [email protected]
Anton Åvall, Partidistriktet, kommunikationsombudsman, [email protected]
Carina Ring, Partidistriktet, studieombudsman, [email protected]
Claes Wennberg, Partidistriktet, organisationsombudsman, [email protected]
Eva Olofsson, Partidistriktet, Facklig-politisk ombudsman, [email protected]
Jesper Hallén, Partidistriktet, ombudsman, [email protected]
Siw Wittgren Ahl, Partidistriktet, seniorombudsman, [email protected]
Leif Andersson, LO, ombudsman, [email protected]
Ingrid Andreae, LO, ombudsman, [email protected]
Rikard Andersson, LO, ombudsman, [email protected]

Ellen Mittika, Angered, [email protected]
Leif Holst, Angered, [email protected]
Thomas Frisk, Askim-Frölunda-Högsbo, [email protected]
Göran Moberg, Askim-Frölunda-Högsbo, [email protected]
Bengt Andersson, Centrum, [email protected]
Anna Ahlborg, Centrum, [email protected]
Pär Johansson, Lundby, [email protected]
Eva-Lena Fransson, Lundby, [email protected]
Dzevida Ramic, Norra Hisingen, [email protected]
Kofi Gyan, Norra Hisingen, [email protected]
Mattias Hallberg, Majorna-Linné, [email protected]
Maria Melin, Majorna-Linné, [email protected]
Gabriella Köster, Västra Göteborg, [email protected]
Hanan Baalbaki, Västra Göteborg, [email protected]
Christer Gustafsson, Västra Hisingen, [email protected]
Bahman Esmail Nejad, Västra Hisingen, [email protected]
Abo Moradi, Örgryte-Härlanda, [email protected]
Boris Ståhl, Örgryte-Härlanda, [email protected]
Linnéa Wikström, Östra Göteborg, [email protected]
Anders Wikström, Östra Göteborg, [email protected]

Tamara Nesic, SSU Göteborg, [email protected]

Sara Waldenfors, Kyrko-politiska utskottet, [email protected]
Josef Akar, Kommunfullmäktigegruppen, [email protected]
Ruben Malmström, Kommunfullmäktigegruppen, [email protected]
Ann-Christine Andersson, Regionfullmäktigegruppen, [email protected]
Kristofer Bergman, Facklig-politiska utskottet/IF Metall, [email protected]
Lena Dahlqvist, Facklig- politiska utskottet/Kommunal, [email protected]
Jane Åberg, Facklig-politiska utskottet/Seko, [email protected]
Jesper Jinesjö, Facklig-politiska utskottet/Målarna, [email protected]

Sidan uppdaterades 210622

facebook Twitter Email