Organisatoriska valledningen

Den organisatoriska valledningen ansvarar för att organisera kampanjaktiviteter runtom i hela partidistriktet.

Medlemmar
Claes Wennberg, Partidistriktet, tf förste ombudsman, [email protected]
Arvid Hedeborg, Partidistriktet, förste ombudsman, [email protected]
Alfred Johansson, Partidistriktet, utvecklingsombudsman, [email protected]
Begmohammed Derakshande-Tomadj Partidistriktet, vik. kommunikationsombudsman, [email protected]
Tamara Nesic, vik. organisationsombudsman [email protected]
Carina Ring, Partidistriktet, studieombudsman, [email protected]
Eva Olofsson, Partidistriktet, Facklig-politisk ombudsman, [email protected]
Jesper Hallén, Partidistriktet, ombudsman, [email protected]
Leif Andersson, LO, ombudsman, [email protected]
Oskar Andersson, Partidistriktet, valombudsman, [email protected]
Carina Oskarsson, Partidistriktet, valombudsman, [email protected]
Adam Jallow, Partidistriktet, valombudsman, [email protected]
Anduena Recica, Partidistriktet, praktikant, [email protected]

Dzenan Cisija, Angered, [email protected]
Abubakar Mohamud Abdifatah, Angered, ab[email protected]
Thomas Frisk, Askim-Frölunda-Högsbo, [email protected]
Göran Moberg, Askim-Frölunda-Högsbo, [email protected]
Timothy Kääriä, Centrum, [email protected]
Pär Johansson, Lundby, [email protected]
Eva-Lena Fransson, Lundby, [email protected]
Oscar Linde Svedestad, Norra Hisingen, [email protected]
Magnus Åsman, Norra Hisingen, [email protected]
Jennie Östlund, Majorna-Linné, [email protected]
Isak Ekman, Majorna-Linné, [email protected]
Bengt Arne Reinholdsson, Västra Göteborg, [email protected]
Hanan Baalbaki, Västra Göteborg, [email protected]
Christer Gustafsson, Västra Hisingen, [email protected]
Bahman Esmail Nejad, Västra Hisingen, [email protected]
Abo Moradi, Örgryte-Härlanda, [email protected]
Boris Ståhl, Örgryte-Härlanda, [email protected]
Linnéa Wikström, Östra Göteborg, [email protected]
Anders Wikström, Östra Göteborg, [email protected]

Märta Alnebratt, SSU Göteborg, [email protected]
Susanne Bomark, S-kvinnor Göteborg, [email protected]
Siw Wittgren Ahl, Seniorutskottet, [email protected]

Josef Akar, Kommunfullmäktigegruppen, [email protected]
Ruben Malmström, Kommunfullmäktigegruppen, [email protected]
Andreas Hector, Regionfullmäktigegruppen, [email protected]
Kristofer Bergman, Facklig-politiska utskottet/IF Metall, [email protected]
Ulla-Britt Thor, Facklig-politiska utskottet/Handels, [email protected]
Lena Dahlqvist, Facklig- politiska utskottet/Kommunal, [email protected]
Jane Åberg, Facklig-politiska utskottet/Seko, [email protected]
Camilla Widman, Facklig-politiska utskottet/Seko, [email protected]

Sidan uppdaterades 220517

facebook Twitter Email